Switch Theme (1.2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі
