Switch Theme (1.2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Theme
lt: Tema

en: Custom
lt: Savitas

en: Role
lt: Rolė
