Switch Theme (1.2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Theme
ro: Temă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Role
ro: Rol
