Switch Theme (1.2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Theme
ru: Тема

en: Custom
ru: Собственная

en: Role
ru: Роль

en: Switch theme
ru: Выбор темы
