Switch Theme (1.2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Role
sk: Kategória používateľov
