Switch Theme (1.2.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Role
sr: Улога
