Switch Theme (1.2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Theme
sv: Tema

en: Custom
sv: Anpassad

en: Role
sv: Roll

en: Switch theme
sv: Växla tema
