Switch Theme (1.2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Theme
ta: தீம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Role
ta: பாத்திரம்
