Switch Theme (1.2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
