Switch Theme (1.2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
