Switch Theme (1.3.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Role
nn: Rolle
