Switch Theme (1.3.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
