Switch Theme (1.3.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Role
be: Роля
