Switch Theme (1.3.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Role
de: Rolle

en: Switch theme
de: Theme wechseln

en: Switch themes
de: Themes wechseln
