Switch Theme (1.3.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
