Switch Theme (1.3.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Theme
el: Θέμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Role
el: Ρόλος
