Switch Theme (1.3.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Theme
et: Teema

en: Custom
et: Kohandatud

en: Role
et: Roll
