Switch Theme (1.3.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Role
fa: نقش

en: Switch theme
fa: تعویض پوسته
