Switch Theme (1.3.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Theme
gl: Tema

en: Custom
gl: Personalizado

en: Role
gl: Rol
