Switch Theme (1.3.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Theme
hr: Tema

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Role
hr: Uloga
