Switch Theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Theme
id: Tema

en: Custom
id: Tersuai
