Switch Theme (1.3.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Role
is: Hlutverk
