Switch Theme (1.3.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Theme
jv: Tema

en: Custom
jv: Kostum

en: Role
jv: Parāgā
