Switch Theme (1.3.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Role
ka: როლი
