Switch Theme (1.3.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Role
km: តួនាទី
