Switch Theme (1.3.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Theme
mn: Загвар
