Switch Theme (1.3.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Role
oc: Ròtle
