Switch Theme (1.3.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Role
ps: ونډه
