Switch Theme (1.3.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Theme
sl: Tema

en: Custom
sl: Prilagojeno
