Switch Theme (1.3.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Role
te: పాత్ర
