Switch Theme (1.3.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Role
vi: Vai trò

en: Switch theme
vi: Chuyển giao diện
