Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enabled
he: מופעל

en: Site
he: אתר

en: Role
he: תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים
