Swoosh (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Site
ar: موقع

en: Role
ar: الدور

en: Restrict to the selected roles
ar: مخصص لأدوار معينة
