Symbol Slider (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Role
bg: Роля

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Language code
bg: Код на език
