Symbol Slider (1.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Role
bs: Uloga

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
