Symbol Slider (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Role
ca: Rol

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Language code
ca: Codi de llengua
