Symbol Slider (1.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Role
fa: نقش

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Language code
fa: کد زبان

en: Image field
fa: فیلد تصویر
