Symbol Slider (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Role
hu: Szerepkör

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Slider
hu: Csúszka

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Image field
hu: Képmező

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
