Symbol Slider (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Role
is: Hlutverk

en: Language code
is: Tungumálskóði
