Symbol Slider (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Role
it: Ruolo

en: Changed
it: Modificato

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Language code
it: Codice della lingua
