Symbol Slider (1.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Role
pa: ਰੋਲ
