Symbol Slider (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
