Symbol Slider (1.0.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Role
be: Роля

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Language code
be: Код мовы
