Symbol Slider (1.0.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Language code
cs: Kód jazyka
