Symbol Slider (1.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Role
da: Rolle

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Language code
da: Sprogkode

en: Image field
da: Billedfelt
