Symbol Slider (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Role
lt: Rolė

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis
