Symbol Slider (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Language code
mn: Хэлний код
