Symbol Slider (1.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language code
sk: Kód jazyka
