Symbol Slider (1.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
