Symbol Slider (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Role
te: పాత్ర

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
